Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 19:44
 
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Okullara Kırtasiye Malzemesi
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Okullara Kırtasiye Malzemesi
GÜNDEM Haberi
Adilcevaz Kızılay Şubesinden Okullara Kırtasiye Malzemesi

Türk kızılay Adilcevaz şubesi tarafından Adilcevaz kavuştuk köyü ilk ve orta okuluna içerisinde her türlü kırtasiye malzemesi bulunan okul çantaları, temizlik malzemesi ve çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

 

Kavuştuk köyü ilk ve orta okulunda yapılan çanta ve kırtasiye yardım programına Adilcevaz kaymakamı Tunahan Çil,  Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş, Şube Başkanımız Çağlar Toğal ve kızılay gönüllüleri katıldı.

 


Şube Başkanı Çağlar Toğal, “Türk Kızılay Adilcevaz şubesi olarak okullara kıyafet ve kırtasiye gibi yardımları ulaştırdıklarını söyledi. Toğal, "Türk Kızılay'a gelen kıyafet ve kırtasiye yardımlarını daha öncede Adilcevaz yatılı bölge okulu, karaşeyh köyü ilk ve orta okulu bugünde kavuştuk köyünde okuyan öğrencilerimizi sevindirdik.  Bu yardımlarımızı okul müdürlüklülerinden aldığımız bilgiler doğrultusunda öğrencilere ulaştırmaya devam edeceğiz. Kızılay olarak öğrencilerimizin yüzlerini güldürmek bizleri de mutlu ediyor” dedi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Adilcevaz, Kızılay, Şubesinden, Okullara, Kırtasiye, Malzemesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı