Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 10:03
 
BEÜ Rektörü Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi
BEÜ Rektörü Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi
GÜNDEM Haberi
BEÜ Rektörü Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bitlis Eren üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Yahya Eren Konukevi'nde düzenlenen kahvaltıda ilimizdeki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Bitlis Eren üniversitesi Rektör yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, Prof. Dr. Sabir Rüstemli, Prof. Dr. Zeki Argunhan, Üniversite Genel Sekreteri Öğr. Gör. Muhammed Zahid Kuldaş ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Ümit Aybay’ın da katıldığı programda, Rektör Yardım, Üniversitenin 2017 yılından bugüne dek gerçekleşen çeşitli faaliyetlerine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

 

Basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade eden BEÜ Rektörü Prof. Dr. Yardım,  tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

 

Rektör Prof. Dr. Yardım, slayt eşliğinde yaptığı sunumda 2017-2019 Yılları Arası Yapım İşleri, 2017-2019 İlk Kez Öğrenci Alınan, Yeni Açılan Bölüm ve Programlar, 2017-2019 Personel ve Öğrenci Sayıları, 2019 Yılı Etkinlikleri ve 2020 Yılında Planlanan Projeler’den bahsetti.

 

Yardım’ın konuşmasının ardından kahvaltıya geçildi. Kahvaltıda basın mensuplarıyla sohbet eden Yardım basın mensuplarının çeşitli sorularını da cevapladı. Keyifli geçen kahvaltı programı basın mensuplarına çeşitli hediyeler verilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: BEÜ, Rektörü, Basın, Mensuplarıyla, Kahvaltıda, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı