Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 11:07
 
Türk Kızılayı Adilcevaz Şubesi Umut Olmaya Devam Ediyor
Türk Kızılayı Adilcevaz Şubesi Umut Olmaya Devam Ediyor
GÜNDEM Haberi
Türk  Kızılayı Adilcevaz Şubesi Umut Olmaya Devam Ediyor

Kısa süre önce ilçemizde faaliyetlerine başlayan Türk Kızılay Adilcevaz şubesi yoksul ailelere umut olmaya devam ediyor.

 

Durumu iyi olmayan ailelere Samimi ve sıcak bir ortam sunan Adilcevaz şubesi, başkan, yönetim ve çalışanları ile beraber şubeye gelen aileleri güzel karşılıyor ve ihtiyaç sahibi olduklarını hisettirmeden her konuda kendilerine yardımcı oluyor.

 

Türk Kızılay Adilcevaz şube başkanı sayın Çağlar Toğal yaptığı açıklamada; “yeni açılan bir şube olmamıza rağmen geçtiğimiz ramazan ayında 600 aileye gıda yardımında bulunduk. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz kurban bayramı münasebetiyle şubemizde bulunan bir bölümü mağazaya çevirerek 2000 aileye giyim yardımında bulunacağız. Bizde kaydı olan aileler şubemize gelerek giyim yardımlarını alabilirler. Gelemeyen ailelere biz giyim yardımlarını kendilerine ulaştıracağız. Adilcevaz ve köylerinde yardıma muhtaç tek bir insan bile kalmayana kadar kapılarını tek tek çalacağız. Yardımlarımız sadece bayramda değil tüm yıl boyunca devam edecektir. Ayrıca 200 ailemize kızılayın özenle hazırladığı kavurmayı dağıttık ve tekerlekli sandalye ihtiyacı olan 10 ailemize tekerlekli sandalye verdik ve ihtiyaç halinde vermeye devam edeceğiz. Kısacası Türk kızılayı Adilcevaz şubesi olarak dar gelirli ailelere umut olmaya devam edeceğiz dedi.

 

Bizde (Adilcevazmedia) Ailesi olarak yeri geldiğinde yetim bi çocuğun başını okşayan yeri geldiğinde engelli bir vatandaşımızı anlamamıza, yeri geldiğinde bir can için seve seve kan vermemize vesile olan, hayatımıza bu değerleri katan Türk Kızılayı Adilcevaz Şube Başkanlığına teşekkür ederiz.

Kaynak: (ADM) - ADİLCEVAZ MEDIA Editör: Cengiz VELİOĞLU
Etiketler: Türk, , Kızılayı, Adilcevaz, Şubesi, Umut, Olmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı